دوباره برمی گردم...

نگاه میکنم از غم به غم که بیشتر است،به خیسی چمدانی که عازم
سفر است
.
من از نگاه کلاغی که رفت فهمیدم،که سرنوشت درختان باغمان
تبر است.
به کودکانه ترین خواب های توی تنت،به عشق بازیه من با
ادامهء بدنت.
به هر رگی که زدی و زدم به حس جنون،به بچه ای که تو ام
در میان جاری خون.
به گریه کردن 1مرد آنور گوشی،به شعر خواندن تا صبح بی
امان نوشی.
به بوسه های تو در خواب احتمالی من،به فیلم های ندیده،به
مبل خالی من.
به لذت رویایت که بر تن کفی ام،به خستگی تو از حرف های
فلسفی ام.
به گریه در وسط شعرهایی از سعدی،به چای خورن تو پیش آدم
بعدی.
قسم به این همه که در سرم مدام شده،قسم به من به همین
شاعر تمام شده.
قسم به این شبو این شعرهای خطخطی ام،دوباره برمیگردم به
شهر لعنتی ام.
به بحث علمی بی مزه ام در گوشت،دوباره برمی گردم به امن
آغوشت...

/ 6 نظر / 17 بازدید
شمشیر ولایت بروز شد

یاس ها امروز بوی اشک می دهند.خورشید به خجلت می تابد و آسمان دل گرفته است.حوریان بهشت،صف در صف،در انتظار و ملایک مقرّب خدا گردآمده در منزل وحی ان.خانه پیامبر،منزلگاه عبودیت ناب الهی،اینک مهمانی به آسمان می فرستد.خدا آغوش مهر گشوده است و اندک دمی دیگر، روح بلند و نورانی فاطمه(س) تن رنجور و درد آلودش را ترک می گوید و مدینه را با همه ستم هایش،با همه ظلمتش و باهمه سیاهی اش تنها می گذارد. و علی می ماند و تنهائی؛علی می ماند و غریبی؛ علی می ماند و مظلومیت؛ با کودکانی به غایت پژمرده، تا یکایک چراغی شوند در راه.سلام و درود خدا بر آنان که آسمانی اند و از تبار نور.

محمد کرد فیروزجایی

ضمناً آقای حسینی،اخیراً مناطقی که تقلب انتخابات مجلس درش صورت گرفت معرفی شدند که یکی از آنها شهر دماوند بود،خوشبختانه انتخابات بابلسر و فریدونکنار بدون حاشیه و فتنه ای با عدالت صورت گرفت که آقای مقداد نجف نژاد برنده این دوره از انتخابات مجلس به نمایندگی از بابلسر و فریدونکنار انتخاب شدند.اگر حقیقت گرایانه بنگریم دوره های قبلی انتخابات مجلس در دو شهر مذکور تخلفی خاصی صورت نگرفته،اما اگر به واقعیت دامن بزنیم باید متوجه شویم که دوره قبلی آقای دکتر روحی چه نفتی روی آتش فتنه ریخت و باعث درگیری قلیلی از فریدونکناری ها و بابلسری ها شد.اما ما طرفدار حق هستیم؛فرقی نمی کنه چه دکتر مقداد نجف نژاد باشه و چه سردار نانواکناری کسی که از طرف مردم انتخاب میشه باید جانانه کار کنه...ما از دکتر انتظار داریم...یا علی.

محمد کرد فیروزجایی

ما ، با نانوا کناری تان , کنار نمی آییم ! اما کناره می رویم …… امیدوارم کناری ها در کنار بابلسری ها بشوند همان گونه که قم و تهران شدند...اختلاف افکنی ها باید از میان برداشته شود،کینه و کدورت ها باید حذف شوند و به سطل زباله تاریخ بپیوندند،کلام کلام رهبری است که می فرماید،به قول علامه حسن زاده گوشمان باید به کلام رهبری باشد،فیلم قلاده های طلا را اگر ندیده ای حتما تماشا کن،نقش افرادی را نمایان می کند که با منجنیق قصد شکافتن دل رهبر را داشتند...افرادی مثل بازیگران نقش سبز این فیلم سالهای نه چندان دور در دو شهر فریدونکنار و بابلسر قلاده به گردن جوانان انداختن و کشاندنشان به خیابان ها به آزار و اذیت مردم که بگویند رآی ما را دزدیدند...بصیرت چیزی است که امام خامنه ای از وجودش در دل مردم خون دل می خورد...التماس دعاء.

ذاکرکربلا

با سلام با مطالب و داستان هایی در مورد مردان خدا به روزم نظر شما رو بدونم خوشحال می شم یاحق سید

لب سرد

سلام بابا هنوز اول جوونی هستی//بهم سربرن و نظر یادت نره//////////////مرسی[گل]

سمیه

خواسته‏های قلبت را دنبال کن، بدون آنکه توجه کنی دیگران چه می‏گویند... در پایان این تویی که باید با تصمیم هایت زندگی کنی، نه دیگران